APLINKOS VADYBA - profesionalus požiūris į aplinkos apsaugą

Šiuo metu plečiame savo komandą ir ieškome

Visuomenės sveikatos specialisto (-ės)

Darbo pobūdis:

Jūs būsite atsakingas(-a) už poveikio visuomenės sveikatai vertinimo (PVSV) ataskaitų rengimą, poveikio aplinkai vertinimo (PAV)  dokumento dalies, susijusios su visuomenės sveikata, rengimą, paraiškos taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimui gauti pildymą, statistinių gyventojų demografinių rodiklių analizę, kvapų, aplinkos oro teršalų sklaidos ir triukšmo lygio rezultatų vertinimą, parengtų dokumentų derinimą su atsakingomis institucijomis.  Taip pat būsite atsakingas(-a) už kitų projektų, susijusių su visuomenės sveikata, įgyvendinimą.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

•    aukštasis biomedicinos mokslų studijų srities visuomenės sveikatos studijų krypties išsilavinimas;
•   ne mažesnė kaip 2 metų praktinė patirtis, atliekant poveikio visuomenės sveikatai vertinimą ar rengiant poveikio aplinkai vertinimo dokumentus;
•    LR visuomenės sveikatos ir aplinkos apsaugos teisinio reglamentavimo išmanymas;
•    geras lietuvių kalbos mokėjimas, sklandus minčių reiškimas raštu ir žodžiu;
•    privalumu laikysime, jei mokate dirbti oro teršalų ir triukšmo sklaidos modeliavimo programomis;
•    privalumu laikysime, jei mokate anglų arba vokiečių kalbą.

Tikimės, kad Jūs esate ambicingas, pareigingas ir kruopštus darbuotojas, gebantis dirbti savarankiškai ir komandoje, sugebantis planuoti savo laiką,  vertinantis lojalumą, siekiantis rezultatų.

Mes Jums siūlome:

•    įdomų, įvairiapusį ir savarankišką darbą;
•    geras ir lanksčias darbo sąlygas;
•    profesinio tobulėjimo galimybes;
•    atlyginimą, kurio rėžiai svyruoja nuo 1400 iki 2500 eur bruto. Bet kuriuo atveju galutinis atlyginimas priklauso nuo patirties ir kompetencijos.

Jūsų CV su nuoroda „Visuomenės sveikatos specialistas (-ė)“ prašome siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Laukiame Jūsų CV iki 2022 m. 2023 m. vasario 20 d.

Konfidencialumą garantuojame.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Asmens duomenų tvarkymas
Pateikdami savo gyvenimo aprašymą ir kitus kandidatavimo duomenis, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslais, taip kai numatyta UAB "Aplinkos vadyba" Kandidatų į darbuotojus asmens duomenų tvarkymo nuostatose, kuriuos galite rasti paspaudę šią nuorodą: Kandidatų į darbuotojus asmens duomenų tvarkymas.